o nas

PRZEDSTAWIAMY TC HOME
Jesteśmy zgraną grupą ludzi zafascynowaną designem. Na tym zaczyna się nasza przygoda, do której serdecznie zapraszamy. Sukcesywnie uzupełniamy wiedzę poprzez aktywne uczestnictwo w szkoleniach i targach dotyczących najnowszych rozwiązań i trendów. Wiemy, jak istotny jest detal we wnętrzu i chętnie pomożemy zadbać o każdy.


MISJA
Naszą misją jest promowanie dobrego wzornictwa i oddawanie go w dobre wnętrze ;). Chętnie pomożemy w doborze odpowiednich materiałów i zadbamy przy tym o jedną z najważniejszych kwestii - spójność efektu końcowego - wizualnego. Zależy nam na tworzeniu unikatowych, spersonalizowanych wnętrz. Jesteś z branży? Jesteśmy otwarci na wymianę doświadczenia! Kto wie, może nasza dobra energia przełoży się na owocną współpracę?

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Polityką Prywatności  (link).